O nás

Mnozí z vás patrně mají osobní zkušenost s nenadálou životní situací, která nečekaně a rychle ovlivnila další život vás a vašich blízkých, kdy jste potřebovali akutně řešit ať už zdravotní nebo finanční situaci v rodině. Přibližně před 2 lety jsme se začali zabývat myšlenkou založení organizace, která by v našem městě a okolí mohla pomáhat spoluobčanům v takových nenadálých životních situacích.

Tato myšlenka dostala jasnou podobu před koncem roku 2017. Myšlenku a založení nadačního fondu podpořili JUDr. Josef Novotný, Ing., Mgr. Pavel Novák, Ing. Radka Nepustilová, Silvie Serbousková, Vendula Krátká, Eva Olšarová, Jiří Trojek, Mgr. Iva Vondráčková, Evženie Malá, David Serbousek a Blanka Fajtová.

Nadační fond Koloběh života je organizace (vedena ve veřejném rejstříku), jejímž cílem je především pomoc osobám v aktuální osobní nouzi, kterou si sami nezavinily, pomoc při řešení sociálních a zdravotních problémů a při dalších nenadálých životních situacích. Statutárním orgánem nadačního fondu je správní rada. Finanční prostředky nadačního fondu jsou vedeny na transparentním účtu.

Kontakty

Nadační fond
Koloběh života

IČ: 07347260

Benátky 302
561 64 Jablonné nad Orlicí

Tel.: +420 605 961 570
E-mail: nfkolobehzivota@gmail.com

Číslo transparentního účtu: 2902744980/2010

Napište nám

SuperWebTricks Loading...