O nás

Mnozí z vás patrně mají osobní zkušenost s nenadálou životní situací, která nečekaně a rychle ovlivnila další život vás a vašich blízkých, kdy jste potřebovali akutně řešit ať už zdravotní nebo finanční situaci v rodině. Přibližně před 2 lety jsme se začali zabývat myšlenkou založení organizace, která by v našem městě a okolí mohla pomáhat spoluobčanům v takových nenadálých životních situacích.

Tato myšlenka dostala jasnou podobu před koncem roku 2017. Myšlenku a založení nadačního fondu podpořili JUDr. Josef Novotný, Ing., Mgr. Pavel Novák, Ing. Radka Nepustilová, Silvie Serbousková, Vendula Krátká, Eva Olšarová, Jiří Trojek, Mgr. Iva Vondráčková, Evženie Malá, David Serbousek a Blanka Fajtová.

Nadační fond Koloběh života je organizace (vedena ve veřejném rejstříku), jejímž cílem je především pomoc osobám v aktuální osobní nouzi, kterou si sami nezavinily, pomoc při řešení sociálních a zdravotních problémů a při dalších nenadálých životních situacích. Statutárním orgánem nadačního fondu je správní rada. Finanční prostředky nadačního fondu jsou vedeny na transparentním účtu.

Kontakty

Nadační fond
Koloběh života

Benátky 302
561 64 Jablonné nad Orlicí

Tel.: +420 605 961 570
E-mail: nfkolobehzivota@gmail.com

Číslo transparentního účtu: 5382824349/0800

Napište nám

Nejnovější články blogu

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

SuperWebTricks Loading...